Du er her: Forsiden

Vent venligst...

Nyhedsbrev

Tilmeld dig for at modtage specialtilbud og nyheder via email

MICROCONNECT Katalog

Viser 1-60 af 4904 produkter 1 2 3 4 5 ... 82 Næste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager
MICROCONNECT UTP Cat. 5e  Keystone Jack.
MICROCONNECT UTP Cat. 5e Keystone Jack.
SKU: KEYSTONE-3
Produkt: Kabelkomponenter
Ikke på lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e Keystone Module
MICROCONNECT U/UTP CAT5e Keystone Module
SKU: MPK108
Produkt: Kabelkomponenter
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
SKU: B-FTP501R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M ORANGE PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M ORANGE PVC
SKU: UTP5003O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
Ikke på lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25m White LSZH
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25m White LSZH
SKU: SSTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH
SKU: SSTP60015Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 6.3mm M-F
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 6.3mm M-F
SKU: AUDALT
Type: Adapter  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 6.35mm
Ikke på lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
SKU: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1m Purple PVC
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1m Purple PVC
SKU: B-FTP501P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Purple
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
SKU: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
SKU: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
Ikke på lager
MICROCONNECT Loudspeaker plug with screw
MICROCONNECT Loudspeaker plug with screw
SKU: AUDSPEAK4
Type: Kabelkomponenter
Ikke på lager
MICROCONNECT STP CAT5E 0,5M WHITE PVC
MICROCONNECT STP CAT5E 0,5M WHITE PVC
SKU: STP5005W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
På lager
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
SKU: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 6.35mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
På lager
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 5.2mm
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 5.2mm
SKU: COAXADAPTER2
Produkt: Kabelkomponenter
Ikke på lager
MICROCONNECT Loudspeaker plug - Red
MICROCONNECT Loudspeaker plug - Red
SKU: AUDSPEAK2
Type: Kabelkomponenter
Ikke på lager
MICROCONNECT Loudspeaker plug - Black
MICROCONNECT Loudspeaker plug - Black
SKU: AUDSPEAK1
Type: Kabelkomponenter
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
SKU: FIBSCM3PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: SC/UPC
På lager
MICROCONNECT Coax angle plug with screw
MICROCONNECT Coax angle plug with screw
SKU: COAXADAPTERA1
Produkt: Kabelkomponenter
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1.5M GREY PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 1.5M GREY PVC
SKU: B-FTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grey
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Pink Flat
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Pink Flat
SKU: V-UTP602PI-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Pink
På lager
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 7.0mm
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 7.0mm
SKU: COAXADAPTER3
Produkt: Kabelkomponenter
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
SKU: FIBSCPIG2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Yellow
Ikke på lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
SKU: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
Ikke på lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
SKU: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
SKU: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grey
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M PURPLE PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M PURPLE PVC
SKU: UTP5003P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Purple
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 3M YELLOW PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 3M YELLOW PVC
SKU: B-UTP603Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 3M BLACK PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 3M BLACK PVC
SKU: B-UTP603S
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Black
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 3M purple PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 3M purple PVC
SKU: B-UTP603P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Purple
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 5M RED PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 5M RED PVC
SKU: B-UTP605R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 3M white PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 3M white PVC
SKU: B-UTP603W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 3M RED PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 3M RED PVC
SKU: B-UTP603R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
Ikke på lager
MICROCONNECT CROSSED UTP CAT6 0,5M GREY
På lager
MICROCONNECT Cable STP 0,5M CAT6 Grey LSZH
MICROCONNECT Cable STP 0,5M CAT6 Grey LSZH
SKU: STP6005
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grey
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 10M YELLOW PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 10M YELLOW PVC
SKU: B-FTP510Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 3M BLUE PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 3M BLUE PVC
SKU: B-UTP603B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blue
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 1.5m Green PVC
MICROCONNECT S/FTP CAT6 1.5m Green PVC
SKU: B-SFTP6015G
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Green
Ikke på lager
MICROCONNECT STP CAT5E 3M WHITE PVC
MICROCONNECT STP CAT5E 3M WHITE PVC
SKU: STP503W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 3m.  -  Color: White
På lager
MICROCONNECT STP CAT5E 5M GREEN PVC
MICROCONNECT STP CAT5E 5M GREEN PVC
SKU: STP505G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Green
På lager
MICROCONNECT USB A - Mini USB B 5P 1.8m M-M
MICROCONNECT USB A - Mini USB B 5P 1.8m M-M
SKU: USBAMB52
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Mini-USB B
På lager
MICROCONNECT HDMI 19 - 19 1m M-M, Gold
MICROCONNECT HDMI 19 - 19 1m M-M, Gold
SKU: HDM19191V1.4FC
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI
På lager
MICROCONNECT SATA Power 4pin-15pin 0,2m
MICROCONNECT SATA Power 4pin-15pin 0,2m
SKU: PI01082
Type: PSU tilbehør
Ikke på lager
MICROCONNECT 8 pin EPS power extension
MICROCONNECT 8 pin EPS power extension
SKU: PI02012
Type: PSU tilbehør
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 1m Purple PVC
MICROCONNECT S/FTP CAT6 1m Purple PVC
SKU: B-SFTP601P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Purple
På lager
MICROCONNECT STP CAT5E 10M ORANGE PVC
MICROCONNECT STP CAT5E 10M ORANGE PVC
SKU: STP510O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 7M Orange
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 7M Orange
SKU: UTP607O
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
Ikke på lager
MICROCONNECT CAT6 UTP 1M FLAT CABLE BLUE
MICROCONNECT CAT6 UTP 1M FLAT CABLE BLUE
SKU: V-UTP601B-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT Adapter USB A - PS/2 F-M
MICROCONNECT Adapter USB A - PS/2 F-M
SKU: USBAFPS2
Porte/kontakter: USB  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PS2  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
Ikke på lager
MICROCONNECT 2xRCA - 2xRCA 1.5m M-M
MICROCONNECT 2xRCA - 2xRCA 1.5m M-M
SKU: AUDCC2
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 2 x RCA  -  Konnektor 2: 2 x RCA  -  Color: Black
Ikke på lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.50M Yellow Flat
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.50M Yellow Flat
SKU: V-UTP6A005Y-FLAT
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 5M YELLOW PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 5M YELLOW PVC
SKU: B-UTP505Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M Yellow
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M Yellow
SKU: UTP6003Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Yellow
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M BLACK
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M BLACK
SKU: UTP6003S
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Black
Ikke på lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M BLUE
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M BLUE
SKU: UTP6003B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blue
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 2M GREY PVC
MICROCONNECT FTP CAT6 2M GREY PVC
SKU: B-FTP602
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grey
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M RED
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M RED
SKU: UTP6003R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,5M Green LSZH
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,5M Green LSZH
SKU: UTP6005G
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Green
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,5M Orange
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,5M Orange
SKU: UTP6005O
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
Viser 1-60 af 4904 produkter 1 2 3 4 5 ... 82 Næste