Du er her: Forsiden » IBM

Vent venligst...

Nyhedsbrev

Tilmeld dig for at modtage specialtilbud og nyheder via email

IBM Katalog

Viser 1-60 af 246 produkter 1 2 3 4 5 Næste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
IBM Power Cord 2.8m
Ikke på lager
IBM Hard drive rubber rails
På lager
IBM Ultrium LTO5 Tape Cartridge - 1.5TB
IBM Ultrium LTO5 Tape Cartridge - 1.5TB
SKU: 46X1290
Type: LTO Ultrium  -  Antal/Pakke: 1
Ikke på lager
IBM x3690 X5 Cable Mang. Arm
IBM x3690 X5 Cable Mang. Arm
SKU: 69Y2346
Type: Case Accessories
Ikke på lager
IBM Cable/ 2.8m 10Aline C13-DK2-5A DEN
IBM Cable/ 2.8m 10Aline C13-DK2-5A DEN
SKU: 39Y7918
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler
Ikke på lager
IBM x3690 X5 2U Cable Mang. Arm
Ikke på lager
No image
IBM WP2 22bgn HMC
SKU: 04W3815
Hastighed: 300Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager
IBM System x Enterprise 2U Cable Managem
Ikke på lager
IBM Ultrium LTO Universal Cleaning Cartridge (50 uses max.)
Ikke på lager
IBM Media Tape LTO6 2.5/6.25 TB
IBM Media Tape LTO6 2.5/6.25 TB
SKU: 00V7590
Type: LTO Ultrium  -  Antal/Pakke: 1
Ikke på lager
IBM 675W redundant power supply
Ikke på lager
IBM 12ft Power Cable C13-C14
På lager
IBM Färgband
IBM Färgband
SKU: 57P1743
Produkt: Farvebånd
Ikke på lager
IBM 146GB 10K 6Gbps SAS 2.5
Ikke på lager
IBM 4247-003 sort farvebånd
Ikke på lager
IBM ServeRAID M5000 Series Battery
Ikke på lager
IBM 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5
Ikke på lager
IBM x3650 HS 4pack HDD upg
Ikke på lager
IBM x3550M3 ODD Kit
Ikke på lager
IBM 0.6M SAS CABLE MINI-SAS HD TO MINI-SAS HD CABL
IBM 0.6M SAS CABLE MINI-SAS HD TO MINI-SAS HD CABL
SKU: 00Y2465
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS
Ikke på lager
IBM 4GB PC3L-10600CL9 1333MHz
IBM 4GB PC3L-10600CL9 1333MHz
SKU: 90Y4551
Hukommelsesstørrelse: 4GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM 8GB PC3L-10600 1333mCL9RDIMM
IBM 8GB PC3L-10600 1333mCL9RDIMM
SKU: 49Y1397
Hukommelsesstørrelse: 8GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM 1TB7200 Dual Port SATA3.5"HS
Ikke på lager
IBM Brocade 8Gb FC Single-port HBA System x
IBM Brocade 8Gb FC Single-port HBA System x
SKU: 46M6049
Porte/kontakter: Fiber  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
Ikke på lager
IBM 2GB PC3-10600 1333MHz RDIMM
IBM 2GB PC3-10600 1333MHz RDIMM
SKU: 49Y3745
Hukommelsesstørrelse: 2GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM Express 4GB (1x4GB. 1Rx4. 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM
Ikke på lager
IBM Express 8GB (1x8GB. 1Rx4. 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM
Ikke på lager
IBM CLEANING CARTRIDGE ( 1 PIECE ) - 18P7535
IBM CLEANING CARTRIDGE ( 1 PIECE ) - 18P7535
SKU: 18P7535
Type: Rengøring  -  Antal/Pakke: 5
Ikke på lager
IBM 4G PC3L10600 DDR3 1333M RDIM
IBM 4G PC3L10600 DDR3 1333M RDIM
SKU: 90Y4555
Hukommelsesstørrelse: 4GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM System x Enterprise Slides Kit
Ikke på lager
IBM Intel Eth DP Serv Adapter T2
Ikke på lager
IBM 4GB (1x4GB, 2Rx8, 1.5V)
IBM 4GB (1x4GB, 2Rx8, 1.5V)
SKU: 90Y3178
Hukommelsesstørrelse: 4GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM SrvRAID M1000 SerAdvFeat Key
Ikke på lager
IBM 8GB 1X8GB 2RX4 1.5V PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHZ LP RDIMM   IN MEM
Ikke på lager
IBM 550W Redundant PSU (Optional)
Ikke på lager
IBM 16Gb 1.5V PC3-10600 CL9 ECC DDR Module
IBM 16Gb 1.5V PC3-10600 CL9 ECC DDR Module
SKU: 00D4964
Hukommelsesstørrelse: 16GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM SFP 1000Base-T (RJ-45) Transceiver
IBM SFP 1000Base-T (RJ-45) Transceiver
SKU: 00FE333
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
IBM Cable/25m LC-LC Fibre Channel Cable
IBM Cable/25m LC-LC Fibre Channel Cable
SKU: 39M5698
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
IBM ServeRAID M5000 Series Bat Kit
Ikke på lager
IBM 32GB Enterprise Value USB Memory Key
IBM 32GB Enterprise Value USB Memory Key
SKU: 00ML200
Hukommelsesstørrelse: 32GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM 8GB (1x8GB. 1Rx4. 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM
IBM 8GB (1x8GB. 1Rx4. 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM
SKU: 00D5032
Hukommelsesstørrelse: 8GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM Ultrium 4 Data Cartridge
IBM Ultrium 4 Data Cartridge
SKU: 95P4278
Type: LTO Ultrium  -  Antal/Pakke: 5
Ikke på lager
IBM 3m SAS Cable
Ikke på lager
IBM 1.5M SAS CABLE MINI-SAS HD TO MINI-SAS HD CABL
IBM 1.5M SAS CABLE MINI-SAS HD TO MINI-SAS HD CABL
SKU: 00Y2467
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS
Ikke på lager
IBM 8GB 1x8GB 2Rx4DDR3 VLP RDIMM
IBM 8GB 1x8GB 2Rx4DDR3 VLP RDIMM
SKU: 49Y1431
Hukommelsesstørrelse: 8GB  -  Systemmærke: IBM
Ikke på lager
IBM 300GB 15K 3.5  HDD
Viser 1-60 af 246 produkter 1 2 3 4 5 Næste