Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

EQUIP / Katalog

Viser 1-60 af 69 produkter
EQUIP 128852
Varenr.: 128852
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Female 2.50m
Varenr.: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Male 2.50m
Varenr.: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm  -  Color: Sort  -  Længde: 2.5m
EQUIP Audiokabel equip jack male / 2x RCA male, 2,00m
Varenr.: 14709207
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 2 x RCA  -  Color: Sort  -  Længde: 2.5m
EQUIP USB 2.0 Kabel C->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888307
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
EQUIP USB 2.0 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888107
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
EQUIP USB 2.0 Kabel B->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888207
Type: USB  -  Konnektor 1: USB B  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
EQUIP USB 2.0 Kabel MicroB->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888407
Type: USB  -  Konnektor 1: Micro-USB B  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
EQUIP 128398
Varenr.: 128398
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
Varenr.: 128292
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B  -  Color: Blå  -  Længde: 1.8m
EQUIP USB 3.1 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12834107
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
EQUIP 128870
Varenr.: 128870
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 1.8m
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3
Varenr.: 25224307
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Turkis  -  Længde: 3m
EQUIP HDMI-VGA Adapter equip mit Audio schwarz
Varenr.: 11903607
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA  -  Color: Sort
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5
Varenr.: 25224507
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Turkis  -  Længde: 5m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
Varenr.: 133310
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 10m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
Varenr.: 133311
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 15m
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M
Varenr.: 25556307
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MTP  -  Konnektor 2: 4 x LC  -  Color: Blå  -  Længde: 3m
EQUIP Installationkabel Cat5e U/UTP 305m LSOH
Varenr.: 40145407
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Grå  -  Længde: 305m
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C
Varenr.: 25558307
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MPO/MTP  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand  -  Længde: 3m
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M
Varenr.: 25557507
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MTP  -  Konnektor 2: 4 x SC  -  Color: Blå  -  Længde: 5m
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M
Varenr.: 25556507
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MTP  -  Konnektor 2: 4 x LC  -  Color: Blå  -  Længde: 5m
EQUIP LAN-Kabel equip SF/UTP4 pairs Kabel 5E 100MHz LSZH Sheath
Varenr.: 40242407
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Grå  -  Længde: 100m
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M
Varenr.: 25556407
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MTP  -  Konnektor 2: 4 x LC  -  Color: Blå  -  Længde: 7m
EQUIP Installationkabel Cat6 U/UTP 305m LSOH
Varenr.: 40146807
Type: Cat6  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Grå  -  Længde: 305m
EQUIP MTP/MTP OM4 F/F 5M
Varenr.: 25555507
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MTP  -  Konnektor 2: MTP  -  Color: Blå  -  Længde: 5m
Viser 1-60 af 69 produkter