Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

NVIDIA / Katalog

Forsiden NVIDIA
Viser 1-60 af 147 produkter
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2.5m
Varenr.: 980-9I68H-00J02A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Længde: 2.5m
532,-
665,- inkl. moms
På lager 1
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2m
Varenr.: 980-9I688-00J002
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Længde: 2m
532,-
665,- inkl. moms
På lager 1
NVIDIA PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 0.5m 30AWG Blk
Varenr.: 980-9I63X-00A00A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 50m
619,-
773,75 inkl. moms
På lager 48
NVIDIA PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 1.5m 30AWG Blk
Varenr.: 980-9I63Z-00A01A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 1.5m
654,-
817,50 inkl. moms
NVIDIA Pass Copp Cbl VPI 56Gb/s 1.5m
Varenr.: MC2207130-0A1
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Længde: 1.5m
757,-
946,25 inkl. moms
NVIDIA passive fiber cable MMF MPO12
Varenr.: 980-9I570-00N030
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MPO12  -  Konnektor 2: MPO12  -  Længde: 30m
776,-
970,- inkl. moms
På lager 13
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 1m 30AWG
Varenr.: 980-9I63L-00A001
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 1m
789,-
986,25 inkl. moms
NVIDIA PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG
Varenr.: 980-9I627-00C00A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 0.5m
802,-
1.002,50 inkl. moms
På lager 17
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2m 30AWG
Varenr.: 980-9I63O-00A002
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 2m
815,-
1.018,75 inkl. moms
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 100Gb/s QSFP28 1m 30AWG
Varenr.: 980-9I620-00C001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 1m
869,-
1.086,25 inkl. moms
På lager 19
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+5m
Varenr.: 980-9I683-00J005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Længde: 5m
924,-
1.155,- inkl. moms
På lager 1
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 3m 26AWG
Varenr.: 980-9I63R-00A003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 3m
971,-
1.213,75 inkl. moms
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 3m
Varenr.: 980-9I668-00B003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Længde: 3m
1.018,-
1.272,50 inkl. moms
NVIDIA Pass Copper Cbl ETH 100GbE QSFP28 1.5m
Varenr.: 980-9I62C-00C01A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 1.5m
1.028,-
1.285,- inkl. moms
NVIDIA PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 2.5m 30AWG
Varenr.: 980-9I62I-00C02A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 2.5m
1.029,-
1.286,25 inkl. moms
På lager 13
NVIDIA Pass Copper Cbl ETH 25Gb/s SFP28 5m Blk
Varenr.: 980-9I63V-00A005
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 5m
1.171,-
1.463,75 inkl. moms
Forventes på lager 19-08-2024
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 100Gb/s QSFP28 1m 30AWG
Varenr.: 980-9I486-00C001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 1m
1.182,-
1.477,50 inkl. moms
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 100Gb/s SFP28 1.5m 30AWG
Varenr.: 980-9I624-00E01A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 1.5m
1.187,-
1.483,75 inkl. moms
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 100Gb/s QSFP28 3m 26AWG
Varenr.: 980-9I62Z-00C003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 3m
1.195,-
1.493,75 inkl. moms
På lager 71
NVIDIA Pass Copper cbl Eth 100GBs 3m Blk
Varenr.: 980-9I620-00C003
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 3m
1.200,-
1.500,- inkl. moms
1.221,-
1.526,25 inkl. moms
På lager 2
NVIDIA PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP 28 2m Bl
Varenr.: 980-9I62V-00C002
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 2m
1.238,-
1.547,50 inkl. moms
Forventes på lager 05-08-2024
NVIDIA PasCPRCabETH100GbE SFP28 1.5m 30AWG Col
Varenr.: 980-9I48N-00C01A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 1.5m
1.250,-
1.562,50 inkl. moms
NVIDIA PasCPRCabETH 100Gbs QSFP28 2m Bl 30AWG
Varenr.: 980-9I62U-00E002
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Længde: 2m
1.289,-
1.611,25 inkl. moms
NVIDIA Active Optical Cable 25GbE SFP28 5m
Varenr.: 980-9I53W-00A005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 5m
1.346,-
1.682,50 inkl. moms
NVIDIA PasCPRCab ETH100GbE SFP28 2.5m 30AWG
Varenr.: 980-9I48T-00C02A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Længde: 2.5m
1.395,-
1.743,75 inkl. moms
NVIDIA Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 5m
Varenr.: 980-9I667-00B005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Længde: 5m
1.424,-
1.780,- inkl. moms
NVIDIA PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP 3m 26AWG
Varenr.: 980-9I62W-00E003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Længde: 3m
1.470,-
1.837,50 inkl. moms
NVIDIA Pass Copper Hybrid Cbl 200GbE QSFP56 1m
Varenr.: 980-9I98H-00V001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Længde: 1m
1.617,-
2.021,25 inkl. moms
NVIDIA Pass Copper Hybrid Cbl 200 GbE QSFP56 2m
Varenr.: 980-9I98I-00V002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Længde: 2m
1.744,-
2.180,- inkl. moms
På lager 73
NVIDIA Pass Copper Cbl ETH 100Gb/s QSFP 5m Blk
Varenr.: 980-9I625-00C005
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Længde: 5m
2.177,-
2.721,25 inkl. moms
NVIDIA Act Fib Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 10m
Varenr.: 980-9I14F-00B010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Længde: 10m
2.197,-
2.746,25 inkl. moms
På lager 5
Viser 1-60 af 147 produkter